Bina Baca Temizliği

Binalar insanların ortak yaşam alanlarıdır. Binadaki tesisata göre doğalgaz bacası, soba bacası, kalorifer bacası olarak türlere ayrılır. Binanın ve bacanın konumu, bu konuda önem arz etmektedir. Ülkemizin bulunduğu coğrafi şartlar gereği özellik sonbahar dan kış mevsimine geçiş ve kış mevsiminden ilkbahar a geçiş dönemlerinde bacadan kaynaklı zehirlenmeler hatta ölümler olmaktadır. Bina baca temizliği insanlar tarafından önemli bir konudur. Her yıl 1 sefer her dairenin bacasının temizlenmesi zorunludur.

bina baca temizliği

Kış aylarında kurum ile dolan baca kanalı eğer temizlenmezse, büyük facialara yol açabilir. Baca temizleme konusunda yapılan araştırma da her yıl gaz zehirlenmesi birçok insan baca zehirlenmesi sonucu İstanbul da hayatını kaybetmektedir. Kış aylarında özellikle geceleri odun ve kömürle doldurulan sobalar bacanın temiz olmaması nedeniyle hava akımı yapamaz ve yanma sonucu ortaya çıkan gazlar evlerin içine dolar buda gaz zehirlenmesine yol açar.

Firmamız bina baca temizleme konusunda İstanbul ve çevresinde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca aldığımız yetki belgesiile işinin ehli ekiplerimiz tarafından içiniz rahat bir şekilde bina bacalarınızı temizletebilirsiniz.