0212 221 38 68
info@istanbulbaca.com
09:00

Baca Temizliğinde Süreç Nasıl İşler

1- Müşterilerimizin bize ulaşarak temizlik için keşif istemesi,

Tamamen ücretsiz olan keşif ve fiyat teklifi isteğiyle süreç başlar. Firmamız baca sisteminizin incelenmesi için size bir personel tedarik eder. Gelen personel baca sisteminizi inceleyerek gerekli gördüğü alanların fotoğraflarını çekerek,ölçümlerini yapacak ve firmamız size 24 saat içerisinde bacanızla ilgili görntülerle desteklediği bir rapor sunacaktırç bu rapor içerisinde sizlere, bacanızın temizlik raporu, sisteminizin sağlıklı çalışıp çalışmadığı konularında bir raporu fiyat teklifi ile birlikte sunacaktır.

2- Baca Temizleme tarihinin belirlenmesi ve temizliği yapılması,

Size sunulan raporla isteğiniz üzere karşılıklı mutabık kalınarak baca temizleme günü belirlenir. Personelimiz size hazırlanan raporla birlikte gerekli araç, malzeme ve techizatla belirlenen gün ve saatte temizliğe gelir. İşletmenin belirlediği sorumlu personel ile çalışma alanı ve baca sisteminizin tümünün temizlik öncesi görüntüleri alınır ve temizliğe başlanır.

3- Baca temizliği sonrası,

Yapılan baca temizleme işleminin bitmesiyle tüm baca sisteminizin ve çevrenin görüntüleri eskisi ile karşılaştırmak amacı ile tekrar resimlenir. Servis raporu hazırlanır ve sorumlu kişinin işin yapıldığına dair imzası alınarak personel işyerinizden ayrılır. Firmamıza ulaşan rapor ve görüntüler kontrol personelince incelenir, karşılaştırılır ve manyetik ortamda (CD) olarak çıktı alınır.  Baca temizlik raporu faturası ile birlikte 24 saat içerisinde size ulaştırılır.

Tüm bu süreç boyunca firmamız sizelere 7/24 hizmet vermektedir. Yaptığımız tm işlerde sizlere belirtilen ikinci temizlik tarihi gelene kadar baca sistemine meydana gelebilecek tüm problemlerde 24 saat ücretsiz ACİL SERVİS hizmeti verilmektedir.

İSTEYEN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE VE ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ YANGIN GÜVENLİK EĞİTİMİ VERİYORUZ.

Firma tarafından istenilmesi durumunda karşılıklı belirlenen gün ve saatte firma personellerine,

1- Yangından korunma yöntemleri,

2- Yangına müdahale teknikleri,

3- Acil durum tahliyeleri

konularında uzman personelimizce ücretsiz uygulamalı eğitim verilmektedir.

Bir cevap yazın

  • Diğer Sitelerimiz. yangın merdiveni yangın kapısı yangın merdiveni yangın danışmanı yangın merdiveni